• Arengufondi stipendiumid

TTÜ Arengufond

Koostööpartnerid

TTÜ Arengufondi 2016/2017. õppeaasta sügisese stipendiumikonkursi võitjad

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele. Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 30.11 TTÜ aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla.

Riigi Kinnisvara AS stipendiumide saajad selguvad jõululpühadeks.

Trimble Solutions stipendium ja Jüri Paju nimeline stipendium sellel sügisel jäid välja andmata.

Doktoriõpe:

Mati Jostovi nimeline doktoriõppe stipendium - BIRGIT MAATEN
H. Laulu nimeline Nordeconi doktoriõppe stipendium - IVAR ANNUS

Inseneri- ja magistiõpe

Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium - ERIK SUMERI
Helga ja Elmar Minnuse inseneriõppe stipendium - SANDER VARBLA
AS Datel Kosmoseprogrammi tootearenduse magistriõppe stipendium - KATRE METSVAHI
Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühenduse magistriõppe stipendium - KRISTEL TAMM
Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium - SIIMU ROM
Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium - JANETTE JAANA HONKA
Vladimir Heinrichseni magistriõppe stipendium - KAREL PÄRLIN
ABB AS magistriõppe stipendium - UKU SALUMÄE, LAURI EENSALU, LAAS MAHL ja VAHUR MAASK
Telia Eesti AS magistiõppe stipendium - MIHKEL TOMMINGAS
Harju Elektri Magistriõppe stipendium - MARTIN PLOOM ja ERKO HERMANN
Endel Palla nimeline magistriõppe stipendium - SIIM TÜRK
Nordecon inseneriõppe stipendium - MERLI ARON
AS EVR Cargo magistriõppe stipendium - KATI KADAKAS
Evald ja Valdo Kalmu magistriõppe stipendium - HARRI BENDI
Silberauto stipendium - RAINER LEPIK
TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - MARTIN JOHANNES TALU ja GULCIN YILDRIM
Viru Keemia Grupi magistriõppe stipendium - NIKITA PALTŠONOK

 

Bakalaureuseõpe

ABB AS bakalaureuseõppe stipendium - HEIGO-ELMAR VAHESAAR ja ARTUR LOORPUU
Harju Elektri bakalaureuseõppe stipendium - KRISTIAN KAJAK ja MIKK VACHTMEISTER
Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega bakalaureuseõppe tudengile - MERILIN VIHMARU
Eesti Mäeseltsi bakalaureuseõppe stipendium - KRISTEL VEERSALU
Telia Eesti AS bakalaureuseõppe stipendium - EVA MARIA VEITMAA
TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - TÄHTI ALVER
Viru Keemia Grupi bakalaureuseõppe stipendium - DANIIL GORNOV

 

Rakenduskõrgharidusõpe

Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - NATALJA TŠUBENKO, SVETLANA FEDOROVA, KSENIA KUZNETSOVA ja RUSLAN CHERKASSKIKH