Hea koostööpartner

Novembris täitus Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskusel Mektory kolm suurepärast tegutsemisaastat. Aitäh Sulle, et oled meie tegemistesse uskunud ja omaltki poolt panustanud! Loodame pikale ja viljakale koostööle ja väljakutsele ühiste lahenduste leidmisele ka edaspidi.

Ei tule saladusena, et ülikool elab muutuste ajastul, mil kaheksast teaduskonnast saab neli. Muutused on aeg-ajalt vajalikud – nii usume, et ka ettevõtluskoostöö muutub selle abil senisest veelgi paremini toimivamaks. Uuest aastast suureneb see meeskond, kes just Sinu vajadustele ülikoolist teostajat aitab leida, veelgi.

Pöördu oma küsimusega meie poole ning anname endast parima, et leida ülikoolist sobiv teadlane koos meeskonnaga, kes mõtted reaalsuseks teeks. Rõhutan alati, et just selliste koostööprojektidega saavad kasu nii ettevõtja kui ka teadlased ja üliõpilased, kes neist väärtuslikke kogemusi omandavad.

Läheneb jõuluaeg. Kui Sinu ettevõttel ei ole veel täpset plaani, mida oma meeskonnale pakkuda, pöördu meie poole. Lisaks inspireerivatele ruumidele, saame pakkuda ka lisandväärtust erinevate vahvate ühistegevuste näol.

Võta meiega ühendust, meie uksed on Sulle alati avatud!

Tea Varrak
Innovatsiooni ja ettevõtlussuhete prorektor
Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory direktor

 

 

Tallinna lennuväljal tegutsev lennukite hooldusettevõte Magnetic MRO ja TTÜ-Mektory allkirjastasid koostöölepingu, mis on aluseks edasisele
laiapõhjalisele koostööle ülikooli ja ettevõtte vahel.