Keemiatehnika instituut

  • Keemiatehnika instituut on pikaajaliste traditsioonidega õppe- ja teadusasutus Tallinna Tehnikaülikoolis suunitlusega arendada ning edastada teadmisi keemiatööstusprotsessidest ning keemia- ja keskkonnatehnoloogiast.

  • Keemiatehnika instituut võimaldab tudengitele saada mitmekülgset konkurentsivõimelist ettevalmistust keemia- ja keskkonnakaitse tehnoloogia erialal. See on tudengile kohaks, kus õppejõududega konsulteerida, lüüa kaasa uurimisprojektides, arendada end erialaselt ning kuhu on alati hea tagasi tulla juba insenerina-kolleegina.

  • Keemiatehnika instituut on üks vanemaid ja auväärsemaid ülikooli struktuuriüksuseid, mida on juhatanud nimekad professorid.

  • Keemiatehnika instituut on külalistele kohaks, kus konsulteerida keemiatehnikasse ja keskkonnatehnoloogiasse puutuvates küsimustes ning saada asjatundlikku nõu.

     

 

Miks TTÜ?

TTÜ on ainus tehnoloogiaülikool Eestis. TTÜ kuulub 4% maailma juhtivate ülikoolide hulka (Webometrics 2011).

TTÜ lõpetajad on pannud aluse tänasele Eesti majandusele ja on tööturul kõrgelt hinnatud - kõrgeim keskmine palk ja madalaim töötuse näitaja Eesti ülikoolide lõpetajate hulgas!

100 eriala - siit leiad Sinule sobiva eriala! Soovid kombineerida energeetika eriala IT või mehaanika õppeainetega? Soovid saada inseneriks, kuid omandada ka majandus-, õigus- ja meditsiinialaseid teadmisi? ÕPI TASUTA!

TTÜ on noortepärane ja ühtehoidev ülikool! TTÜ on parimate õppetingimustega ülikool Eestis. Vaata tuntumaid vilistlasi.