Mektory - see on mõtteviis!

Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory pakub:

  • ETTEVÕTTELE: Viime kokku teadlased, üliõpilased ja ettevõtjad, et lahendada praktilisi tootearendusprobleeme ja genereerida uusi tulevikku vaatavaid ideid. Oleme keskendunud kolmele suunale: disain- ja tootearendus, ärimudelite arendus ja mobiilsed teenused ning meedia.
  • TUDENGILE JA ÕPPEJÕULE: Seome teoreetilist õpet praktilisega. Aitame ette valmistada paremal tasemel ja ettevõtetega koostöökogemusi omavaid insenere.
  • ETTEVÕTLIKELE NOORTELE: Innustame üliõpilaste idufirmasid edasi liikuma. Meie ökosüsteemi kuulub nii abi ideede genereerimisest ja meeskondade moodustamisest, lõpetades toimivate start-up ettevõtete ja võimalike investorite kokku viimisega. 
  • KOOLINOORTELE: Tegeleme järelkasvuga, et näidata juba kooliõpilastele, et inseneri elukutse on huvitav ja elulähedane. Samuti suuname koolinoori ettevõtlikkusele.
  • ÜHISKONNALE: Pühendume rahvusvahelistumisele, sest ainult erinevate kultuuride, tööharjumuste, ideede ja huvitavate lahenduste kokku viimine tagab tänapäeval edu.

 

Tutvu broneeritavate ruumidega SIIN.

Meie keskust on kolme aasta jooksul külastanud ligi 150 000 inimest üle 150st erinevast riigist. Tule veendu oma silmaga, mida põnevat 4450m2 suurune keskus pakub.

 

 

 


Mis on Mektory?

 

 
Korralda sündmus Mektorys
Teenused ettevõttele

 
TTÜ Mektory Start-up programm
TTÜ Mektory Tehnoloogiakool

TTÜ Mektory SatelliidiprogrammMektory Videod


 
Mektory pildialbum 

 

 

27. septembril avaneb huvilistel ainulaadne võimalus osa saada USA astronaudi kolonel Douglas H. Wheelock’i avalikust loengust, mis toimub ürituse „Off the Earth – For the Earth“ raames TTÜ Mektorys (Raja 15) algusega kell 14.30. Loe lähemalt...