Hea koostööpartner

Aitäh Sulle, et oled meie tegemistesse uskunud ja omaltki poolt panustanud! Loodame pikale ja viljakale koostööle ja väljakutsele ühiste lahenduste leidmisele ka edaspidi.

Ei tule saladusena, et ülikool elab muutuste ajastul, mil kaheksast teaduskonnast on saanud neli. Muutused on aeg-ajalt vajalikud – nii usume, et ka ettevõtluskoostöö muutub selle abil senisest veelgi paremini toimivamaks. Tänavu suurenes see meeskond, kes just Sinu vajadustele ülikoolist teostajat aitab leida, veelgi.

Pöördu oma küsimusega meie poole ning anname endast parima, et leida ülikoolist sobiv teadlane koos meeskonnaga, kes mõtted reaalsuseks teeks. Rõhutan alati, et just selliste koostööprojektidega saavad kasu nii ettevõtja kui ka teadlased ja üliõpilased, kes neist väärtuslikke kogemusi omandavad.

Ja loomulikult on meie uksed Sulle alati avatud!

Tea Varrak
Haridus -ja teadusministeeriumi kantsler ( alates 27.märtsist)
Innovatsiooni ja ettevõtlussuhete prorektor (kuni 27. märtsini)
 

 

 

Eesti meeskond saavutas 13.–15. märtsil Euroopa Komisjoni ja Euroopa Liidu statistikaameti Eurostati suurandmete programmeerimise maratonil (European Big Data Hackathon) kolmanda koha, Eesti võistkonna juhiks oli Tehnikaülikooli dotsent Innar Liiv.  loe siit