Hea koostööpartner

 

Aitäh Sulle, et oled meie tegemistesse uskunud ja omaltki poolt panustanud! Loodame pikale ja viljakale koostööle ja väljakutsele ühiste lahenduste leidmisele ka edaspidi.

Ei tule saladusena, et ülikool elab muutuste ajastul, mil kaheksast teaduskonnast on saanud neli. Muutused on aeg-ajalt vajalikud – nii usume, et ka ettevõtluskoostöö muutub selle abil senisest veelgi paremini toimivamaks. Tänavu suurenes see meeskond, kes just Sinu vajadustele ülikoolist teostajat aitab leida, veelgi.

Pöördu oma küsimusega meie poole ning anname endast parima, et leida ülikoolist sobiv teadlane koos meeskonnaga, kes mõtted reaalsuseks teeks. Selliste koostööprojektidega saavad kasu nii ettevõtjad kui teadlased ja üliõpilased, kes neist väärtuslikke kogemusi omandavad.

 

Ja loomulikult on meie uksed Sulle alati avatud!
Sinu innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus

 

 

18. mail külastas TTÜ Mektoryt kõrgetasemeline Prantsuse IHEE (l'Institut des Hautes Études de l'Entreprise) delegatsioon. IHEE keskseks uurimisfookuseks on organisatsioonide muutumine digitaalses ja globaliseerunud maailmas. Delegatsioonikoosseisus oli esindajad nii Prantsuse meediaväljaannetest (Le Monde, Le Parisien, Challenge), ettevõtetest (IBM, BNP Paribas, Orange, Carrefour), avalikust sektorist (erinevad ministeeriumid) kui ka ülikoolidest ja mitmetest ühendustest.