TTÜ Arengufond

TTÜ Arengufondi 2017. aasta sügisese stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 29. november kell 15.00 TTÜ aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla.

  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Annemai Avingu
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • ABB magistriõppe stipendium - Anand Kaiparavalappil Ramankutty
  • ABB magistriõppe stipendium -  Heigo Mäemuru
  • ABB magistriõppe stipendium - Kalev Karp
  • ABB magistriõppe stipendium  - Manoj Karki
  • AS DATEL Kosmoseprogrammi tootearenduse magistriõppe stipendium -  tulemused avaldatakse 20.11.17
  • Astlanda Ehituse inseneri- ja magistriõppe stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • Astlanda Ehituse stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Talmar
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium - Kaspar Lauri
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium -  Dmitri Pismennõi
  • Cleveron arvutisüsteemide magistriõppe stipendium - Olugbenga Niyi-Leigh
  • Cleveron mehhatroonika magistriõppe stipendium - Saleh Ragheb Saleh Alsaleh
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium -Aleksandr Neiman
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubatsova
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Tõnis Tokman
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium - stipendium läheb jagamisele Maarja Pitsi ja Karl-Richard Penu vahel
  • Ellore bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Kairit Sims
  • Endel Palla magistriõppe stipendium - Märt Mõtus
  • Evald ja Valdo Kalmu magistriõppe stipendium - Hans Joosep Lahe
  • H. Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium - Simo Ilomets
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Heigo-Elmar Vahesaar
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium - Alan-Skiip Küttim
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium - Kadri Kaaret
  • Helga ja Elmar Minnuse inseneriõppe stipendium - Kaia Malberg
  • Jüri Paju nimeline magistriõppe stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • Mati Jostovi nimeline stipendium - Madis Leinakse
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium - Endrik Arumägi
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega I õppeastme üliõpilastele - Marten Kask
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega II õppeastme üliõpilastele - ei anta välja 2017 sügis, konkurss avatakse 2018 kevadel
  • Nordecon inseneriõppe stipendium - Martin Talvik
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium -  Areenika Lumilaan
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!” -  Egle Truska
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!” - Monika Stoljarova
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”  - Sven Erik Kalberg
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium - tulemused selguvad detsembris
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium - tulemused selguvad detsembris
  • SEB Pank magistriõppe stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele - Eva-Maria Veitmaa
  • SEB Pank stipendium infotehnoloogia teaduskonna tudengitele - Vjatšeslav Tšetšnev
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Heidi Mülla
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Rauno Otsasoo
  • SEB Pank stipendium majandusteaduskonna tudengitele - Tähti Alver
  • Silberauto magistriõppe stipendium - Erko Hermann
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Annika Pajupuu
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Henri Kunstmann
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium - Ricardo Horta
  • TREV-2 Grupp inseneri- ja magistriõppe stipendium - Reimo Piir
  • Trimble Solutions Oy stipendium - ei anta välja 2017 sügis
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid - Karol Meerja
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Pavel Turkulets
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid - Roman Kaygarodov

 


TTÜ Arengufondi 2017. aasta kevaidse stipendiumikonkursi võitjad!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele!

Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 31.mai kell 15.00 TTÜ aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla.

Doktoriõpe:

  • Olaf Hermani nimeline stipendium - Paul Klõšeiko
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium - Ülar Palmiste

 

Inseneri- ja magistiõpe

  • AS Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Siimu Rom
  • AS Draka Keila Cables magistriõppe stipendium - Ivar Kiitam
  • AS EVR Cargo magistriõppe stipendium - Jevgeni Družkov 
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium - Peeter Koll
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium - Riho Eichfuss
  • Riigi Kinnisvara inseneri- ja magistriõppe stipendium - Elsi-Marie Teder
  • Skeleton Technologies magistriõppe stipendium - Martin Grosberg
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Parham Shams Ghahfarokhi
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Paula Kristel Kaljula

 

Bakalaureuseõpe

  • AS Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Eva-Maria Veitmaa
  • AS Kitman Thulema puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala bakalaureuseõppe stipendium - Anna-Liisa Hanni 
  • AS Kitman Thulema tootearendus ja tootmistehnika eriala bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Cambrex Tallinn stipendium - Nele Reimets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Ksenia Kuznetsova
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubtsova 
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Raimond Pääru
  • Hansab bakalaureuseõppe stipendium - Artur Loorpuu
  • Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Pärlin Luhila
  • Vladimir Heinrichseni mälestusstipendium - Carmen Isop

 

Rakenduskõrgharidusõpe

  • AS EVR Cargo rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Rusinov
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Georgi Almazov
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Anastasia Giljazieva

 

Üldine

  • ENSTO ENSEK AS infotehnoloogia teaduskonna stipendium - Aleksander Tsõganov
  • ENSTO ENSEK AS inseneriteaduskonna stipendium - Agnes Kuus
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Regiina Viires
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Martin Talvik
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Janek Pärn

 

Eastman Specialties OÜ otsustas sel kevadel anda välja hoopis kaks bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendiumi ning mitte välja anda magistriõppe stipendiumi.

OÜ Astlanda Ehituse integreeritud- ja magistriõppe stipendiumid, Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid ja AS Merko Ehitus Eesti stipendium jäi sel kevadel välja andmata. 

SA TTÜ Arengufond tänab omalt poolt kõiki kandideerijaid ja koostööpartnereid!