• 2017 IKT lõputööd

TTÜ Arengufond

TTÜ Arengufondi 2017. aasta kevaidse stipendiumikonkursi võitjad!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele!

Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 31.mai kell 15.00 TTÜ aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla.

Doktoriõpe:

  • Olaf Hermani nimeline stipendium - Paul Klõšeiko

 

Inseneri- ja magistiõpe

  • AS Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Siimu Rom
  • AS Draka Keila Cables magistriõppe stipendium - Ivar Kiitam
  • AS EVR Cargo magistriõppe stipendium - Jevgeni Družkov 
  • Eesti Mäeseltsi magistriõppe stipendium - Peeter Koll
  • Mikk Muru nimeline inseneriõppe stipendium - Riho Eichfuss
  • Skeleton Technologies magistriõppe stipendium - Martin Grosberg
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Parham Shams Ghahfarokhi
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Paula Kristel Kaljula

 

Bakalaureuseõpe

  • AS Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Eva-Maria Veitmaa
  • AS Kitman Thulema puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala bakalaureuseõppe stipendium - Anna-Liisa Hanni 
  • AS Kitman Thulema tootearendus ja tootmistehnika eriala bakalaureuseõppe stipendium - Klemet-Gustav Tamm
  • Cambrex Tallinn stipendium - Nele Reimets
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Ksenia Kuznetsova
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Diana Rubtsova 
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Raimond Pääru
  • Hansab bakalaureuseõppe stipendium - Artur Loorpuu
  • Skeleton Technologies bakalaureuseõppe stipendium - Kaarel Värk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Pärlin Luhila
  • Vladimir Heinrichseni mälestusstipendium - Carmen Isop

 

Rakenduskõrgharidusõpe

  • AS EVR Cargo rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Rusinov
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Georgi Almazov
  • Viru Keemia Grupi rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Anastasia Giljazieva

 

Üldine

  • ENSTO ENSEK AS infotehnoloogia teaduskonna stipendium - Aleksander Tsõganov
  • ENSTO ENSEK AS inseneriteaduskonna stipendium - Agnes Kuus
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Regiina Viires
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Martin Talvik
  • TTÜ Üliõpilasesinduse stipendium - Janek Pärn

 

Riigi Kinnisvara AS stipendiumite võitjad selguvad hiljem.

Eastman Specialties OÜ otsustas sel kevadel anda välja hoopis kaks bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendiumi ning mitte välja anda magistriõppe stipendiumi.

OÜ Astlanda Ehituse integreeritud- ja magistriõppe stipendiumid, Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid ja AS Merko Ehitus Eesti stipendium jäi sel kevadel välja andmata. 

SA TTÜ Arengufond tänab omalt poolt kõiki kandideerijaid ja koostööpartnereid!