Mektory - see on mõtteviis!

Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory pakub:

  • ETTEVÕTTELE: Viime kokku teadlased, üliõpilased ja ettevõtjad, et lahendada praktilisi tootearendusprobleeme ja genereerida uusi tulevikku vaatavaid ideid.
  • TUDENGILE JA ÕPPEJÕULE: Seome teoreetilist õpet praktilisega. Aitame ette valmistada paremal tasemel ja ettevõtetega koostöökogemusi omavaid insenere.
  • ETTEVÕTLIKELE NOORTELE: Innustame üliõpilaste idufirmasid edasi liikuma. Meie ökosüsteemi kuulub nii abi ideede genereerimisest ja meeskondade moodustamisest, lõpetades toimivate start-up ettevõtete ja võimalike investorite kokku viimisega. 
  • KOOLINOORTELE: Tegeleme järelkasvuga, et näidata juba kooliõpilastele, et inseneri elukutse on huvitav ja elulähedane. Samuti suuname koolinoori ettevõtlikkusele.
  • ÜHISKONNALE: Pühendume rahvusvahelistumisele, sest ainult erinevate kultuuride, tööharjumuste, ideede ja huvitavate lahenduste kokku viimine tagab tänapäeval edu.

Tutvu broneeritavate ruumidega SIIN.

Meie keskust on kolme aasta jooksul külastanud ligi 200 000 inimest üle 150st erinevast riigist. Tule veendu oma silmaga, mida põnevat 4450m2 suurune keskus pakub.

 Tänane innovatsioon on homne traditsioon!

 

 


Mis on Mektory?

 

 
Korralda sündmus Mektorys




Teenused ettevõttele

 
TTÜ Mektory Start-up programm
TTÜ Mektory Tehnoloogiakool

TTÜ Mektory Satelliidiprogramm



Mektory Videod


 
Mektory pildialbum 

 

 

TTÜ Mektory Tehnoloogiakooli ja Swedbanki koostöös korraldatud äriideede konkursi Bright Minds finaalüritusel 21. aprillil kaitsesid žürii ees oma äriideid  21 finaali pääsenud koolinoorte meeskonda üle Eesti. Võitjaks osutus Pärnumaa Koidula Gümnaasiumi meeskond Bracket, kes on leiutanud magnetil töötava, lihtsa ja võluva disainiga riidepuu, mis hoiab kapis ruumi kokku.