• Logistika suvekool 2015:
  BIG IS BEAUTIFUL - IS IT?
  26.-28. august 2015

  Hea meel on teatada, et kolmas Tallinna Tehnikaülikooli transpordi ja logistika suvekool toimub juba 26.-28. augustil 2015. aastal.

  Kaks eelmist suvekooli, 2013. ja 2014. aastal osutusid väga populaarseteks, seetõttu toimub sel aastal juba kolmas suvekool. Käesoleva aasta suvekooli teemad keskenduvad "suurtele asjadele" transpordis ja logistikas. Ka esinejate loetelu on aukartustäratav, selle aasta suvekoolis on andnud oma nõusoleku esinemiseks prof. Jorma Mäntynen ja prof. Jarkko Rantala Tampere Tehnikaülikoolist, prof. Lauri Ojala Turu Ülikoolist, Euroopa Liidu asepresident 2004-2014 Siim Kallas, Eesti Arengufondi nõukogu esimees Raivo Vare, Estonian Air'i nõukogu liige Erki Urva ja paljud teised oma ala tunnustatud eksperdid. Suvekool on erakordne võimalus nii üliõpilastele, õppejõududele ja teadlastele, ekspertidele ja spetsialistidele aga ka lihtsalt teemast huvitatud inimestele saada kokku, kuulata huvitavaid ettekandeid ja arutada probleeme akadeemilises, kuid samas suviselt vabas õhkkonnas.

  Vaata kogu programmi/ajakava siit.

  Suvekooli osavõtutasu on 30 EUR, õpilastele ja tudengitele 15 EUR. Osavõtutasu sisaldab võimalust osaleda diskussioonis kolmel päeval, suvekooli materjale, kohvipause ja lõunat ning vastuvõtuüritust Tallinna Lennujaamas 26. augustil. Hinnale ei lisandu käibemaks.

  Vajalik registreerimine - REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD. Kui jäid hiljaks, tule kohale ja registreeri kohapeal.

  Kõik osalejad, kes on kohal kõigil kolmel päeval ja vastuvõtul ning teevad läbi etteantud (lihtsad) ülesanded, saavad tunnituse, mis on väärt 1 EAP.

  Koht: 26.-27. augustil TTÜ Tudengimajas (sissepääs Ehitajate tee 5), 28. augustil MEKTORY-s (Raja 15)

  Täiendav informatsioon:
  Kalle Uusmaa, tel. 5021059, kalle dot uusmaa at ttu dot ee ja
  prof. Dago Antov, dago dot antov at ttu dot ee

  KorraldajaTTÜ Logistikainstituut

Tere tulemast!

KURSUSTE JA SUVEKOOLI EESMÄRK:

 • anda ülevaade logistika, tarneahela juhtimise ja transpordiplaneerimise olemusest, olulisematest teemadest
 • tuua kuulajate ette logistikainstituudi inimesed, ettevõtjad ja lektorid Eestist ja mujalt maailmast, kes annavad huvitava ülevaate oma teemast
 • pakkuda osalejatele võimalust saada sissejuhatav koolitus eriala kohta
 • tutvustada TTÜ logistikainstituudi erialasid neile, kes planeerivad kas sel või mõnel järgmisel aastal õppima tulla


Vaata 2013. aasta suvekooli fotomeenutusi siit ja siit ning kodulehte siit.

Vaata 2014. aasta suvekooli fotomeenutusi siit ning kodulehte siit.