Hea koostööpartner

 
Soovin Sind tänada senise koostöö eest Tallinna Tehnikaülikooliga ning loodan, et jätkame ühistegevusi ning partnerlust veel laiapõhjalisemalt.

Täiendasime oma ettevõtetega koostöö eest vastutavat meeskonda, et veelgi paremini Sinu firma arengule kaasa aidata. Ülikooli võimalusi ja teadmisi saame rakendada Sinu toodete ja töötajate arendamiseks ning uute ideede genereerimiseks pea igas valdkonnas.

Pöördu oma küsimusega meie poole ning anname endast parima, et leida ülikoolist sobiv teadlane koos meeskonnaga, kes mõtted reaalsuseks teeks. Selliste koostööprojektidega toome ühelt poolt ärikasu Sulle kui ettevõtjale, ent lisandväärtusena pakume ka arenemisvõimalust teadlasele, üliõpilastele ja seeläbi kogu ülikoolile.

Samuti on innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory uksed avatud erinevate ürituste korraldamiseks. Meil on rohkelt inspireerivaid innovaatilisi koosolekuruume, konverentsisaal, mitmeid testlaboreid - mida ka Sina kasutada saad.

Võta meiega ühendust ja tule tutvu ülikooli poolt pakutavaga!

Tea Varrak

Innovatsiooni ja ettevõtlussuhete prorektor
Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory direktor

 

 

20.oktoobril toimus koos Soome saatkonna ja ettevõtetega TTÜ Mektory SuomiSauna Mõttekoja ehituse avalöök  Loe täpsemalt