Hea koostööpartner!

 

Ootame Sind koostööle tehnikaülikooliga!
 
Meie väärtusteks on avatus, professionaalsus ja uuendusmeelsus. Tugevuseks on fookus rakendusuuringutel ja praktilisel väljundil. Panustame ettevõtete toodete ja teenuste lisandväärtuse ning konkurentsivõime kasvu.  Ülikooli innovatsiooni - ja ettevõtluskeskuses Mektory edendatakse ettevõtlikkust. Toetatakse innovaatiliste ideede rakendamist ja prototüüpimist. Tutvustatakse inseneeria maailma.   Siin kohtuvad teadus  ja ärikogemus. Viiakse ellu interdistsiplinaarseid projekte. Need toovad ärikasu ettevõtjatele, töökogemust üliõpilastele ja teadusarendusvõimalusi ülikoolile. 
 
Tule ja leiame parima lahenduse!


Tea Varrak

Innovatsiooni ja rahvusvaheliste suhete prorektor
Innovatsiooni-ja ettevõtluskeskus MEKTORY direktorMEKTORY
projektid

Ruumid ja
laborid

Ärimudelite
konkurss

Mis on
MEKTORY?

MEKTORY
pildialbum


Mektory eesmärgid on:

  • Viia kokku teadlased, üliõpilased ja ettevõtjad. Lahendada praktilisi tootearendusprobleeme. Oleme keskendunud disain- ja tootearenduse, ärimudelite arenduse ning mobiilsete teenuste ja meedia suunale. 
  • Siduda ülikooli teoreetiline õpe ja  praktika. Ette valmistada paremal tasemel ja ettevõtetega koostöökogemusi omavaid insenere.  
  • Innustada üliõpilaste idufirmasid edasi liikuma. 
  • Tegeleda järelkasvuga ja näidata kooliõpilastele kui põnev on inseneeria maailm.
  • Rahvusvahelistumine, sest ainult erinevate kultuuride, tööharjumuste ideede ja huvitavate lahenduste kokkuviimine tagab tänapäeval edu. 

 Tule ja leia oma ärivõimalus!

 

LOE VEEL

Mektory 1.sünnipäev ja äppide testimise keskuse Smart Labi asutamine, fotod